• 22.04.09, 14:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus trend: limusiine püütakse korteri vastu vahetada

Kuna lisaks kinnisvaraturule on madalseisus ka autode müügiturg, püüavad mõned autoomanikud leida kinnisvaramüüjat, kes oleks valmis korteri auto vastu vahetama, kirjutab ekspresskinnisvara.ee
Pindi Kinnisvara maakleri Jekaterina Petrova sõnul pole vahetustehingud oma olemuselt mingi uudis, kuid sellisel kujul pakkumised on turul liikuma hakanud alles viimastel nädalatel. Kuna autoturul valitseb sarnaselt kinnisvaraturule tugev pakkumiste ülekaal, siis on ka meeleheitel autoomanikud hakanud otsima varale vahetusvõimalusi.
„Samas ei ole näha ühtegi märki, miks selline vahetustehing ka reaalselt toimuma peaks,” arutleb ta. „Praeguses turuolukorras müüvad kinnisvaraomanikud oma vara vaid juhul, kui neil on kiirelt raha vaja saada. Raha aga vajatakse mitte luksusauto ostmiseks, vaid laenukoorma vähendamiseks või muude olulisemate probleemide lahendamiseks.
Petrova lisab, et samas ei tasu sellist tehingut tingimata välistada – kiirelt väärtust kaotava luksussõiduki vastu millegi vahetamine pole ilmselt otstarbekas, kuid mõnes väiksemas linnas odavama korteri vahetamine perele vajaliku sõiduriista vastu võib teatud juhtudel isegi mõlemale tehingu osapoolele kasuks tulla.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:13
Leedu jaotusvõrgu julge samm viib Baltikumi riigihanked uude ajastusse
Leedu jaotusvõrk ESO astus julge sammu, tuues esimest korda Balti riikides riigihankesse selge jätkusuutlikkuse mõõtme. See on muutus, mida tööstused on ammu oodanud ja millel on potentsiaal kujundada kogu piirkonna turgu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele