16. aprill 2009
Jaga lugu:

Tallinn ja Rae vald allkirjastasid halduslepingu

Tallinn ja Rae vald allkirjastasid halduslepingu, millega sätestati ühisveevärgi ja –kanalisatsiooniteenuste kasutamise tingimused, täitmisele kuuluvad õigusaktid ja teenuste hinnad.

Tallinna abilinnapea Deniss Boroditši sõnul on Tallinna naaberomavalitsuste haldusterritooriumil paiknevad ühisveevärgi ja –kanalisatsiooni võrgud ühendatud või planeeritakse ühendada Tallinna linna ühisveevärgi ja –kanalisatsiooniga. „Rae vald oli esimene kellega Tallinna Linnavalitsus ühisveevärgi ja –kanalisatsiooniteenuste kasutamise lepingu sõlmis.“

„Tallinna linnale ega ka Tallinna ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniteenuste tarbijatele ei teki seoses Tallinna linna ja naaberomavalitsuste ühisveevärgi ja kanalisatsiooni liitmisega täiendavaid kulutusi,“ rõhutas Boroditš.

Tallinna Linnavaolikogu 2.aprilli 2009 otsusega nr 64 kiideti heaks Tallinna linna ja ümberkaudsete kohalike omavalitsuste haldusterritooriume hõlmava ühisveevärgi ja –kanalisatsiooniga kaetud ala ulatuse ning nimetatud ühisveevärgi ja –kanalisatsiooni kasutamise tingimuste määramise halduslepingu projekt ja anti volitused sellele Tallinna linna nimel alla kirjutamiseks Deniss Boroditšile. Koostatud halduslepingu kohaselt, lepivad omavalitsused kokku kehtestada oma vee-ettevõtja tegevuspiirkonnas kõik seaduse nõuetest tulenevad õigusaktid, sh liitumislepingute tingimused, teenuste hinnad ja samuti kasutamistingimused, mille nõuete täitmise üle teostab järelevalvet vee-ettevõtja.

 

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt