Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Selver avab Haapsalus uue kaupluse
Tallinna Kaubamaja tütar A-Selver sõlmis rendilepingu kinnisvaraarendajaga Rannarootsi Ärikeskus supermarketi opereerimiseks Läänemaale Uuemõisa rajatavasse kaubanduskeskusesse.
Selveri poolt planeeritav müügipind on 1500 m², kokku on renditava pinna suuruseks 2400 m². Kauplus planeeritakse avada 2010. aasta märtsis.
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.