Riigi Kinnisvara ainuaktsionäri esindaja rahandusminister Ivari Padar kinnitas tänasel üldkoosolekul ettevõtte 2008. aasta majandusaasta aruande ning koos sellega ka puhaskasumi summas 82,214 miljonit krooni jaotamise.
Kohustuslikku reservkapitali määrati 4,11 miljonit krooni, eelmiste perioodide jaotamata kasumi arvele 13,1 miljonit krooni ning dividendideks 65 miljonit krooni.
"Riigi Kinnisvara AS on teinud möödunud aastal head tööd,“ sõnas rahandusminister Ivari Padar. “Tulemused on märkimisväärsed hoolimata üldisest majanduskeskkonnast, probleemidest kinnisvarasektoris ning aasta kestel tekkinud takistustest seoses äriühingu valitsussektorisse arvamisega. Leian, et heade majandustulemuste ja likviidsuse taustal võiks ettevõte riigile maksta dividende 65 miljoni krooni ulatuses. Samas tasub arvestada, et RKASi poolt makstavad dividendid ei mõjuta eelarvepositsiooni," lisas Padar.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.