• 06.04.09, 18:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartu-Valga lõigul jätkub kapitaalremont

Täna algas Eesti Raudtee Tartu-Valga lõigu remontööde teine etapp Palupera jaamas pöörangu vahetamisega.
Käesoleval aastal remonditakse antud lõigul kapitaalselt 29 kilomeetrit peateid, lisaks remonditakse jaamateid ja vahetatakse pööranguid.
2009. aastal keskendub remont Tartu-Ropka-Nõo-Elva, Sangaste-Valga lõigu ja Valga jaama peateele ning Elva, Puka, Sangaste ja Valga jaamateede uuendamisele. Samuti vahetatakse Palupera, Puka, Keeni. Sangaste ja Valga jaamas kokku 32 pöörangut.
Eelmisel aastal jõuti remontida 27 kilomeetrit peateid. Kapitaalselt remonditi Nõo-Elva-Palupera ja Keeni-Sangaste peatee, Nõo ja Palupera jaamateed ning vahetati pöörmed Ropka, Nõo, Elva ja Palupera jaamas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tartu-Valga raudteelõigu kapitaalremont lõppeb käesoleva aasta lõpuks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele