SEB Pank ja 1Partner Kinnisvara alustasid koostöökuud

1Partner Kinnisvara ja SEB Pank alustasid tänasest ühist koostöökuud - kõigile SEB klientidele pakub 1Partner Kinnisvara hindamisteenuselt soodustust 20% ning SEB omalt poolt pakub kõigile uutele laenuklientidele laenumaksete kindlustust.

1Partner Kinnisvara tegevdirektor Martin Vahter sõnas, et vajadus hindamisteenuse järele ei ole kuhugi kadunud. „Endiselt ostetakse kinnisvara laenuga, vabastatakse hüpoteekide alt lisatagatisi, hinnatakse ümber põhivara. Kõigi nende tegevuste tegemiseks on vaja eksperthinnangut. Kui teenusele pakutakse ka allahindlust, siis on see kliendile kindlasti rõõmusõnum” tõdes Vahter.

SEB Panga Tallinna kontori direktori asetäitja Maia Petraitis lisab:„Kinnisvarahindade ja Euribori langemine on muutnud elutingimuste parandamise laenuraha abiga jälle atraktiivsemaks. Samas on laenuvõtmise valmidus madal, kuna inimeste kindlustunne on oluliselt nõrgenenud. Riskide maandamiseks ja kindlustunde suurendamiseks pakub SEB võimalust kindlustada laenumaksete tasumine. Laenumaksete kindlustus tagab laenusaajale laenumaksete tasumise ka juhul, kui laenusaaja kaotab ootamatult töökoha või jääb õnnetuse või haiguse tõttu ajutiselt töövõimetuks.“

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed