• 03.03.09, 09:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Otepää valla üldplaneeringu eskiislahendus avalikul arutelul

10. märtsil toimub Otepää Raekojas valla üldplaneeringu eskiislahendust tutvustav avalik arutelu.
Otepää valla üldplaneering mitmekesistab maakasutuse funktsionaalsust ning tagab planeeritava ala sidususe üldplaneeringuga hõlmatava territooriumi erinevate alade vahel.
Otepää valla planeerimisspetsialisti Merle Antoni sõnul täpsustatakse üldplaneeringuga tiheasustusalade piire, tehakse ettepanek Otepää linna piiri muutmiseks, samuti täpsustakse ehitustegevuse tingimusi tiheasustusalal, hajaasustusalal ja Otepää looduspargi territooriumil.
Üldplaneeringuga on määratud miljööväärtuslikud alad ning nende kasutamis- ja kaitsetingimused, täpsustatud rohelise võrgustiku piire ning määratud rohelise võrgustiku toimimist tagavad tingimused. Piirkonna suurt turismipotentsiaali ja häid sportimistingimusi arvestades antakse üldplaneeringuga võimalus puhkealade edasiseks arendamiseks, sh aktiivse puhkuse võimaluste mitmekesistamiseks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele