3. märts 2009

Börs: Arco Vara võib olla majandusraskustes

Tallinna börs otsustas lisada Arco Vara aktsiatele vaatlusmärke, kuna ettevõte võib olla majandusraskustes.

27. veebruaril teatas Arco Vara, et tema 12 kuu vahearuande avalikustamine hilineb ning lubas oma 12 kuu ja neljanda kvartali tulemused esitada hiljemalt 13. märtsil, teatas börs.

Börsi hinnangul võib majandustulemuste avalikustamise hilinemine rikkuda investorite võimalusi hinnata neile kuuluvate väärtpaberite väärtust.

"Kuna emitendi börsiteates viidatakse kinnisvaraturu ebalikviidsusele ning sellest tulenevale kinnisvara hindamise keerukusele, võib see viidata emitendi majandusliku olukorra keerukusele ning seega ka väärtpaberite väärtuse ebaselgusele. Kuna investoritel on kogu Euroopas õigustatud ootus saada teatud liiki teavet kindlal ajal, võib sellise teabe viibimine, eriti ebalikviidse turu tingimustes kahjustada investorite huve," selgitas börs teates.

Börs võib lisada kauplemissüsteemis ja oma veebilehel olevale kauplemisinformatsioonile väärtpaberi tähise juurde vaatlusmärke, millega juhitakse tähelepanu väärtpaberi või ettevõttega seotud olulist tähtsust omada võivale asjaolule.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688