• 27.03.09, 17:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jõgeva kuulutab välja hanke bussijaama ehituseks

Eile otsustati Jõgeva linnavalitsuse istungil kuulutada välja uue bussijaama riigihange ning moodustati hanke läbiviimise komisjon.
Kuna valitsus Jõgeval ehituseks enam laenu võtta ei luba, loodab linn ehitaja leida läbirääkimistega pakkumismenetluse käigus, kirjutab Tartu Postimees. Uus bussijaam peaks selle hankemeetodi läbi Jõgevale kerkima kuni nelja miljoni krooni eest.
Kahekorruselise hoone eskiisprojekt valmis mullu oktoobris, arhitekt Andres Lunge. Maja moodustub liimpuitribistik-skeletist, mille vahed on täidetud klaasiga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele