• 25.03.09, 08:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lauluväljak ehitatakse kultuuri- ja vabaajakeskuseks

Tänasel Tallinna linnavalitsuse istungil algatatakse lauluväljaku ja lähiala detailplaneeringu koostamine.
Detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on planeerida Tallinna Lauluväljaku maa-ala atraktiivseks aastaringselt kasutatavaks kultuuri- ja meelelahutusürituste läbiviimise ning vaba-aja veetmise kohaks ning määrata planeeritavale alale jäävate kruntide piirid, ehitusõiguse ulatus ja kruntide kasutamise tingimused. Algatatav detailplaneering hõlmab 26,4 ha suuruse maa-ala.
Tallinna Linnaplaneerimise Amet korraldas detailplaneeringu koostaja leidmiseks riigihanke, mille tulemusena sõlmiti töövõtuleping aktsiaseltsiga Vallikraavi Kinnisvara.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele