• 13.03.09, 10:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viljandi suure kaubakeskuse ehitus toppab

Eiffeli keskuse ehitus, mis pidi Viljandis Looga tänaval algama jaanuaris, on teadmata ajaks edasi lükatud.
Sakala kirjutab, et veel pool aastat tagasi kinnitas Eiffelit arendava osaühingu SLR Keskus juhatuse esimees Tiit Säga, et jahenevast krediidikliimast hoolimata püsib graafikus nii keskuse projekteerimine kui finantseerimine. Pindade väljaüürimise tempot pidas ta toona isegi plaanitust paremaks.
Mulluste kavade kohaselt pidanuks ehitus Looga ja Tallinna tänava nurgal paikneval krundil saama valmis käesoleva aasta lõpul, kuid see ajakava enam ei kehti.
«Midagi pole maha maetud, aga asjad on natuke viibinud,» tunnistas Säga eile. «Ka avamistähtaja edasilükkumine on tõenäoline ja uusi kuupäevi ei oska ma praegu välja pakkuda.»

Artikkel jätkub pärast reklaami

Küsimusele, kas viivitus tuleneb rahastamisraskustest, vastas Säga: «Põhjuseks on kogu praegune majandusolukord, mis tekitab igasuguseid alapõhjusi.»
12 000 ruutmeetri suuruse keskuse ankurrentnikuks peaks tulema Rimi, kes saab enda käsutusse umbes 1500 ruutmeetrit.
Poeketi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Evelin Mägioja sõnul Rimi kinnisvaraosakonnas alles arutatakse, kas ja milliseid samme Eiffeli muutunud plaanide tõttu astuda. «Põhimõtteliselt oleme siiski huvitatud sinna keskusesse minekust,» lausus ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele