Perspektiivika krundi hind kukkus 114 miljonit krooni

Kurioosumina näival enampakkumisel küsib ärimees Sergei Hadži juhitud OÜ Fransertal samale firmale kuuluva maatüki eest 482 000 000 krooni.

Ekspresskinnisvara kirjutab, et oma pakkumised on kõigil huvilistel võimalik esitada 1. aprilliks ning võib uskuda, et sel korral ei tehta nalja, sest võrreldes aasta algusega on alghinda langetatud koguni 114 miljoni krooni võrra.

Tallinnas Nõlva tänav 9 asuva krundi sihtotstarbeks on küll tootmismaa, ent pikemaaegsetes plaanides moodustab see olulise osa Paljassaare sadama-alale kavandatavast mitmeotstarbelisest luksuslikust linnakust, kirjutab Eesti Päevaleht.

OÜ Ars Projekt arhitekti Rasmus Tamme sõnul on kinnistule planeeritud jupike kaheksat krunti läbivast rannapromenaadist, tee, kuni neljakorruselised elamud ning äriobjektid. „Räägitud on ka hotellist, sest õhtupäike paistab sinna väga hästi.”

Tamme ei karda, et võimalik uus omanik hakkab tegema suuremaid takistusi, sest ümberkaudsed kinnistuomanikud koostanud struktuurplaani, mille on kinnitanud linnavalitsus.

„Rong sõidab elukeskkonna poole,” rääkisTamme kujundlikult piirkonna tulevikust. Kuna kinnistu ostja saab kaasa ka isikliku kai ja raudtee, omandab lause korraga mitu tähendust.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed