19 veebruar 2009
Jaga lugu:

Kuressaare nõuab trassiehitajalt tänavate korrastamist

Kuressaare linnavalitsus ei ole rahul torustikeehituse läbinud tänavate heakorraga ning nõuab sundraha ähvardusel ehitajalt tänavate korrastamist, kirjutab Oma Saar.

Kuressaare linnavalitsuse ehitusjärelevalve insener Aivo Kesküla saatis OÜ-le Water Ser Lõuna-Eesti ja tehnilise järelevalve ametile kirja, milles teatab, et ettevõte pole kinni pidanud ehitusprojektist ega täitnud Kuressaare linna kaevetööde eeskirja.

Aivo Kesküla ütles Oma Saarele, et pärast trassitööde lõppu peab töö teostaja katma kõik tänavaga risti olevad kaevekohad betoonkividega, kuid nii mõnelgi pool on ehitaja kasutanud täiteks killustikku.

Killustikuga täitmine pole lubatud, sest autod sõidavad selle üsna ruttu kaevekohast laiali, tagajärjeks on purunenud autoaknad ja lõhutud rehvid, mille eest kannatanud hiljem linnavalitsuselt kahjutasu nõuavad. Lisaks avastas järelevalve tänavatel muidki puudusi, näiteks valesti paigaldatud liiklusmärke.

Eile väljasaadetud kirjas nõuab linnavalitsus puuduste kõrvaldamist 23. veebruariks, vastasel juhul ootab ettevõtet iga tegemata töö eest 10 000 krooni sundraha nõue. Arvestades, et kokku on ettevõttele vormistatud üheksa ehitusluba, võib sundraha suuruseks kujuneda kuni 90 000 krooni.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee