• 18.02.09, 13:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arco Vara vahendab uusi kortereid Tallinnas 600 000 krooniga

Arco Vara tuli välja uue hinnapakkumisega, kus Läänemere tee 70 korterite hinnad hakkavad 600 000 kroonist.
1-toalise  hind nüüd 600 000 krooni, 2-toaline - hind 800 000 ning 3-toalise hind nüüd 1 000 000 krooni, kõlab reklaam.
Kinnisvarabuumi kõrghetkel küündisid juba vanade ühetoaliste tüüpkorterite hinnad ligi miljoni kroonini. Tänaseks on hinnad sulanud ca 40 protsenti ning lähiajal ei ole oodata languse peatumist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.12.24, 14:02
Ajaloolise maja seestpoolt soojustamiseks on lahendused olemas
Riias püüab pilke arhitekt Wilhelm Ludwig Bockslaffi loodud juugendstiilis kortermaja, mille renoveerimisel kasutati bauroc RENOVE plaate. Väljapaistva Riia arhitekti Wilhelm Ludwig Bockslaffi tööde hulgas on 30 mitmekorruselist elu- ja ühiskondlikku hoonet ning mitmeid tööstushooneid. Peaaegu iga tema projekt on omal moel unikaalne, nii ka Riia kesklinnas aadressil Lienes 7 asuv kortermaja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele