Lasnamäe tööstuspargis pandi tootmishoone nurgakivi

12. veebruaril pandi nurgakivi Lasnamäe Tööstusparki kerkivale tootmis-, lao- ja büroohoonele. Tootmishoone võtab pikaajalisele üürile AS Otto Bock Estonia.

Hoone suuruseks on 4300 ruutmeetrit, hoone valmib 2009 a oktoobriks.

Investeeringu kogumaksumus on 50 milj. krooni.

AS Otto Bock Estonia kuulub rahvusvahelisse, ortopeedia ja rehabilitatsioonivaldkonnas tegutsevasse, Otto Bock Healthcare GmbH kontserni. Ettevõte on Eestis tootnud ortopeedilisi tugi- ja soojendussidemeid alates 1989 aastast, eksportides kogu oma toodangu. Uude tootmishoonesse kolitakse eesmärgiga edendada ettevõtte konkurentsivõimelisust tootlikkuse kasvatamise ja äripartneritele täiendava lisandväärtuse loomise kaudu aga ka nõuete- ja ajakohase töökeskkonna loomiseks.

Hoone arendajaks on Industriaalvara OÜ kes teeb investeeringuid rahavoogu tootvatesse ärikinnisvarasse. Ehituse tellijaks ja valmiva hoone omanikuks on arendaja tütarettevõte - Industriaalvara OBE OÜ.

Ehitustöid teostab Celander Ehitus OÜ. Ettevõte tegutseb Eestis ja Leedus ning lisaks ehitusteenuse pakkumisele tegeletakse läbi tütarettevõtete ka projekteerimise ja ehitusmaterjalide tootmisega.

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed