ABB Grupp teatas,et  kasum enne intresse ja makse ning puhaskasum vähenesid vastavalt varem väljakuulutatud provisjonidele.
Tellimused vähenesid eelmise aasta neljandas kvartalis 19% kuni 7,2 miljardi dollarini, peamiselt uute suurte infrastruktuuriprojektide tellimuste vähenemise arvelt ja seda eriti arenevatel turgudel. Tellimuste arvu kahandasid ka vähenenud investeeringud tööstusettevõtete laiendamisesse.
„Väljavaated tänavuseks aastaks jäävad endiselt ebaselgeks,“ ütles ABB tegevdirektor Joe Hogan

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele