• 10.02.09, 11:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maa-ameti turuülevaade: mullu tehti 30% vähem tehinguid

Maa-ametil valmis 2008. aasta  kinnisvaraturu ülevaade, mille andmetel sooritati eestis 2008. aastal kokku üle 50 tuhande kinnisvara võõrandamistehingu koguväärtuses ligi 40 mld krooni.
Ostu-müügitehinguid tehti kokku 34.434, mis on 30% vähem kui aasta varem 2007. aastal ning 44% vähem kui 2006. aastal, mis oli tehingute mahult kõige aktiivsem aasta.
Omanikku vahetas eelmisel aastal kokku 110.272 hektarit maad, 2007. aastal oli võõrandatud maade kogupindala 127.986 hektarit.
Lähemalt on võimalik Maa-ameti poolt avaldatud 2008. aasta kinnisvaraturu ülevaatega tutvuda Maa-ameti kodulehel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele