Nädalavahetuse ilmad võimaldasid Vabaduse väljaku rekonstrueerimistöödel alustada betoonivalutöödega väljaku maapealse tasapinna rajamisel.
Tallinna abilinnapea Taavi Aasa sõnul valati esimesena Kunstihoone poolses küljes ligi tuhande ruutmeetrine ala tulevase väljaku tasapinda.
„Lähinädalatel jätkatakse betoonivaluga Jaani kiriku esisel alal, kus peagi lõpeb sarruste ja betooni sisse jäävate metallarmatuuride paigaldamine. Väljaku jalakäijate ala järgmised paigaldatavad kihid on hüdroisolatsioon, soojustus ja tasanduskiht, kõige peale asetatakse graniitplaadid,” täpsustas Aas tööde järjekorda.
Aasa kinnitas, et töödega ollakse graafikus ning renoveeritud Vabaduse väljak avatakse plaanipäraselt 20. augustil.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Enimloetud

1
Uudised
  • 30.06.26, 08:34
Eesti ehitusinsener plaanib renoveerida soomlastelt ostetud legendaarse villa: “Investorid on teretulnud”
2
Uudised
  • 30.06.26, 07:32
TalTechi teadlased: miks sõidab Tallinna tagamaa autoga? Sest ööpäevas on ainult 24 tundi
Korteri ruutmeetri mediaanhind langeb tagamaal keskmiselt 73 euro võrra iga lisanduva autominuti kohta.
3
Uudised
  • 29.06.26, 09:06
Ehitusfirma võlg kukutas Decora kahjumisse
4
Uudised
  • 29.06.26, 15:14
Galerii: Embach Ehitus sai Tartu suure arenduse sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
5
Uudised
  • 29.06.26, 15:34
Kahjumisse kukkunud Decora Rakvere kaupluse ehitamisega ei kiirusta
6
Uudised
  • 30.06.26, 07:55
Korterite flippimine tagab väiksemale ehitajale kasumi
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele