• 09.02.09, 14:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lasnamäe korterihinnad on langenud üle 35%

2007. aasta kevadel alanud hinnalangus on kestnud juba peaaegu kaks aastat, mis on hinnad Lasnamäel vedanud alla 15 000 krooni piiri.
BPE Kinnisvaraeksperdi uudiskiri vahendab, et ka käesoleva aasta alguses on hinnad jätkuvalt langenud.
Tänaseks on Lasnamäe korterite hinnatase langenud alla 15 000 kr/ruutmeeter piiri ning turu tippaegadega võrreldes küündib hinnalangus 37%-ni. Kuna vahepeal krooni ostujõud inflatsiooni tõttu päris oluliselt langenud, siis tinglikult võib hinnalangust pidada veelgi suuremaks.
Samas ei saa selle põhjal teha siiski meelevaldseid järeldusi, sest inimeste sissetulekud on kuni viimase ajani kasvanud inflatsioonitempoga võrreldes kiiremini.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele