• 05.02.09, 10:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arendaja plaanib Muhusse rajada 31 suvekodu

Pärnus registreeritud OÜ Muhu Kodu kavandab Muhu saarele Levalõpme külasse rajada 31 suvekodu.
„Igale krundile planeerib arendaja poolteisekordset suvekodu ning kahte kõrvalhoonet,” lausus Muhu valla maa- ja planeeringuosakonna juhataja Pille Heero, kirjutas Meie Maa.
Tema sõnul küündib suvekodude kõrgus 7,5 meetrini.
Muhu vallavalitsuse eilse korraldusega võeti vastu Levalõpme küla Metsa, Riida ja Aadu maaüksuse detailplaneering.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Planeeringu eesmärk on Metsa, Riida ja Aadu maaüksusest koosneva planeeringuala jagamine 35 maaüksuseks, neist 31 maaüksusele antakse ehitusõigus suvekodude rajamiseks.
Arendatava ala kogupindala on 38,35 hektarit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele