USA kinnisvaraturg kaotas eelmisel aastal oma väärtusest 3,3 triljonit dollarit, kirjutab Bloomberg.
Sellest 1,4 triljonit lendas vastu taevast neljandas kvartalis.
Lisaks on ühel kuuest majaomanikust kodulaen suurem, kui laenu eest ostetud kodu väärtus. Keskmine kodu hind langes eelmisel aastal 11,6 protsenti 192 119 dollarini.
Kinnisvaraturu kõrgeimast tipust 2006. aasta teises kvartalis on kinnisvara väärtus USAs langenud lausa 6,1 triljonit dollarit ning 1,3 triljonit kadus 2007. aastal.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Vinüülkloriid on aine, mida leidub tehases toodetud plastdetailides ning mida seostatakse „uue auto lõhnaga“. Seda tekib ka polüvinüülkloriidi ehk PVC lagunemisel. Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri klassifikatsiooni kohaselt kuulub vinüülkloriid esimese grupi kantserogeenide hulka, kirjutavad materjaliteadlane Jüri Liiv ja lamekatuste spetsialist Siim Rannik.