• 30.01.09, 17:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riigihangete lõppemine tähendab ehitusfimade surma

Kagumerk juhatuse esimees Sulev Muru ütles ehitusuudised.net-le, et riigihangete külmutamine tähendaks ehitusfirmade surma.
„See on ehitusfirmadele surmahoop, kui riigihankeid enam ei tule.Uksed kinni ja hambad varna,“ ütles Muru.
„Surnud ring -  mida vähemaks raha jääb, seda vähem tuleb riigile tagasi , vaja jälle uut lisaeelarvet jne

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 09:25
Katuseaken ei ole enam ainult valgusallikas, vaid osa hoone energiatõhususest
Lamekatuste puhul on loomuliku valguse lahendamine olnud kompromiss tehniliste piirangute ja arhitektuursete ambitsioonide vahel. Viimastel aastatel on aga katuseakende tehnoloogia areng seda tasakaalu muutnud. Üha enam nähakse katuseakent lahendusena, mis aitab korraga tuua ruumi valgust, tagada ventilatsiooni ning hoida energiakulud kontrolli all.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele