Rotermanni kvartalis tähistasid Leedo ja Sõõrumaa Hiina kalendri järgi uue aasta saabumist koos pühvlitega.
Kuna linnarahva huvi vägevate šoti mägiveiste vastu on olnud erakordselt suur, siis need loomad  ootavad uudistajaid ka laupäeval külastajaid.
Loomade omanik Vjatšeslav Leedo käis ka ise oma hoolealusetele süüa andmas. Küsimusele, kuidas veised ennast Rotermanni kvartalis tunnevad, vastas ta:  “Loomad tunnevad ennast siin vägagi hästi, kõht on täis ja tuju hea!”
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele