• 30.01.09, 11:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuressaare ringtee saab üle tuhande puu ja põõsa

Kuressaare ringtee haljastuse tööprojekt näeb ette, et teede ja terviseraja äärde rajatakse puude alleed ning istutatakse põõsaid – kokku pannakse kasvama üle tuhande puu ja põõsa.
Oma Saar kirjutab, et lääne teedekeskuse Saaremaa esinduse juhataja Toomas Magus ei osanud öelda, millal haljastustöödega alustatakse ning kui palju see maksma läheb, nagu pole ka selge, millal ringtee renoveerimise teine etapp lahti läheb.
Loodusesõbrad teavad, et parim aeg istutamiseks on kevad. Erinevate puukoolide hinnakirju vaadates võib ainuüksi taimede hinnaks kujuneda 200 000 – 500 000 krooni. Tööde maht näeb ette 460 m3 jagu kasvumulla ning 865 m3 männikooremultsi mahapanekut.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele