• 30.01.09, 15:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Irest Ehitusjuhtimise: 2008. a majandustulemused

Irest Ehitusjuhtimise AS teenis 2008. aastal 335,9 miljoni krooni suuruse käibe juures 21,4 miljonit krooni tulumaksueelset kasumit.
Aasta varem oli ettevõtte müügitulu 414,9 miljonit krooni ja kasum majandustegevusest 24,8 miljonit krooni.
Äripäev kogub ja avaldab regulaarselt Eesti 500 suurema ettevõtte ja valdkondade liidrite majandustulemusi.
Kogu info ettevõtete majandustulemuste kohta Äripäeva infopangast Agent aadressil: http://agent.aripaev.ee/

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele