• 26.01.09, 15:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna magalas saab korteri 10 000 kroonise ruutmeetrihinnaga

Tallinna magalarajoonides on võimalik leida elamisväärne korter vaid 10 000 kroonise ruutmeetrihinnaga, kirjutab ekspresskinnisvara.ee.
 Tõsi, korterid vajavad remonti ning selliseid pakkumisi on vähe. Jutt käib kõige odavamatest paneelmajade korteritest, mis sobiks perekonnale ehk oleks vähemalt kahetoalised.
„Kui Tallinna korterite hinnad on võrreldes tippajaga langenud keskmiselt kolmandiku võrra, siis majanduraskused on osad kinnisvaramüüjad viinud nii kaugele, et üksikuid remonti vajavaid paneelmajakortereid pakutakse suisa alla 10 000 kroonise ruutmeetrihinnaga,” selgitab Pindi Kinnisvara põhja regiooni juhataja Tõnis Meister. „Numbrites tähendab see seda, et Lasnamäel asuva kolmetoalise nõukogude-aegse siseviimistlusega 66 ruutmeetrise korteri hind on 650 000 krooni. Kusjuures korter ei asu esimesel ega viimasel korrusel.”
Mustamäel on analoogsete kiirmüükide korral minimaalseks hinnaks 11 200 krooni ruutmeetri eest, mis teeb 43,9 ruutmeetrise kahetoalise korteri hinnaks 493 000 krooni. Haaberstis on minimaalne ruutmeetrihind vähemalt kahetoalisel korteril 12 000 krooni ehk kokku 599 000 krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele