Kristiine halduskogu kooskõlastas Tondi ja Seebi tänavate ning raudtee vahelise kvartali detailplaneeringu eskiislahenduse, mis lubab sinna ehitada kuni 25-korruselisi maju.
Kalev.ee kirjutab, et detailplaneeringu on koostanud RAM Arhitektid OÜ ning lubatav suurim ehituslik kõrgus 77 meetrit maapinnast ehk umbes 20-25 korruseline maja on ka riigi lennuameti poolt ette antud maksimaalne lubatud hoone kõrgus, vahendab Tallinna Postimees.
RAAM Arhitektid OÜ arhitekt Alice Laanemägi sõnul on piirkond sobilik multifunktsionaalsete büroo- ja eluhoonete rajamiseks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.