Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Arco Vara müüs ühe kuuga 10 korterit
Arco Vara alandas eelmise aasta novembri lõpus Kodukolde projektis hindu, nädalaga broneeriti 20 korterit, millest eilse päeva seisuga on müüdud 13 korterit.
Novembri lõpus müüdi üks korter, detsembris 10 korterit ning jaanuaris on lisandunud veel kaks ostu-müügitehingut ning mõne kliendiga jõutakse tehinguteni järgmistel nädalatel. 13 klienti on soovitud korteri broneerinud ja mõned odavad korterid on veel müügis.
Pankade eitava vastuse tõttu on broneeringust loobunud 10 klienti.
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.
Ettevõtte omaniku Indrek Uusalu sõnul on praegune ambitsioon saada avalikuks ettevõtteks ning eesmärk on hakata ettevõtet kasvatama börsi abil pikas perspektiivis.