Domus Kinnisvara tegevjuhi Raul Reino sõnade kohaselt pannakse eripakkumiste lehele välja üksnes need pakkumised, mis kinnisvaraturu keskmisi näitajaid arvestades on ostjale tõeliselt soodsad.
“Eelkõige on tegemist pakkumistega, mille müüjal on müügiga kiire või on mingid muud põhjused, miks objekti müüja on valmis ostjatele tegema märkimisväärseid järeleandmisi” ütles Raul Reino.
Koostöös enam kui 50 kinnisvara omanikuga on välja valitud soodsamad kinnisasjad Domus Kinnisvara pakkumises olevast ca 1000 objekti suurusest portfellist. Näiteks on Harku vallas asuva 2000 m2 suuruse krundi hinda alandatud 680 tuhandelt 390 tuhande kroonini ja Mustamäel asuva 3-toalise korteri hind on 200 tuhandelise allahindluse juures 825 000 kr.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.