Kasutame praegust soodsat aega Prisma kauplusteketi laienemiseks, sest saame kinnisvaraarendajatelt pindade või kruntide osas pakkumisi pea igapäevaselt, ütles Prisma Peremarketi juht Janne Lihavainen Äripäeva ajakirjanik Katre Pilvinskile.
"Erinevate prognooside kohaselt on ehitushinnad tänaseks langenud neljandiku võrra ja võimalik, et lähiajal langevad veelgi. Oleme siiani laienenud Tallinnas, Narva näol on aga tegu esimese projektiga väljaspool pealinna," sõnas Lihavainen.
Narva kaupluse investeeringute suurusjärk on mõned sajad miljonid kroonid, lisas ta. Narva oli Lihavaineni sõnul esimene linn, kus Prisma leidis kõikide nende kriteeriumitega sobiva asupaiga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele