• 08.01.09, 12:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rotermanni keskus on valmis väga heade hindadega läbirääkimisi alustama

Rotermanni keskuse tegevjuht Mart Saa ütles ehitusuudised.net-le ,et nad on esimeses kvartalis võtnud eesmärgiks kõik pinnad üürnikega asustada ning valmis väga heade hindadega läbirääkimisi alustama.
„Loodan, et ärimeestel on nutikust ja nad vahetavad oma suured pinnad väiksemate vastu ning soovivad saada kõrget kvaliteeti, mida siiani on Tallinnast siiski vähe pakutud,“ märkis ta. „Omanäoliste ja heade parkimisvõimalustega südalinna büroopindu ei ole palju ja seda eriti hinna eest, mida täna Rotermann on valmis jätkusuutlikele klientidele pakkuma.“
Konkreetset hinda ei soostunud Saa nimetama, märkides, et otsitakse  jätkusuutlikke kliente ja elujõulisi ettevõtteid, mistõttu on vastavalt panna asukohale ja muudele näitajatele oluline vaadata asja „case by case“.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.08.25, 09:00
Argo Luhaste: hilinemised ja lisakulud on sageli seotud geotehniliste oludega
Suurbritannias aastatel 1970–1994 läbiviidud ehitusuuringust, milles analüüsiti hilinemiste ja eelarve ületamiste põhjuseid, selgus, et 40% ootamatutest hilinemistest ja lisakuludest olid seotud geotehniliste oludega. Ehitaja vaates tõusetub küsimus: mis saab siis, kui tegelik kohapealne geotehniline olukord osutub arvatust keerulisemaks?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele