Möödunud aastal rajati Tallinnasse neli kogupere mänguväljakut, millest Stroomi ranna mängu- ja spordiväljakute kompleks pälvis 2008. aasta kodukaunistamise võistluse „Kaunis Eesti kodu" konkursi eriauhinna kui kauneim tervisespordi rajatis.
Mänguväljakute rajamisega jätkab Tallinna ka 2009. aastal. Käesoleva, 2009. aasta eelarves on laste ning kogupere mänguväljakute projekteerimiseks ja rajamiseks kokku 21 miljonit krooni.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele