• 06.01.09, 15:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Klaas: riik ei saa kodulaenu võtnuid teistele kodanikele eelistada

Riigikogu majanduskomisjoni esimehe Urmas Klaasi sõnul tekitab rahandusministri pakutud idee kodulaenuga hättasattunud inimeste abistamisest palju küsimusi, millest üks on - kuidas kõiki kodanikke võrdselt kohelda, kirjutab Postimees.
Klaas ütles, et majanduskomisjon pole asja veel arutanud, kuid temal tekitab rahandusminister Ivari Padari eile väljakäidud mõte hädaliste abistamiseks neile intressipuhkuse võimaldamisega riigi kulul palju küsimusi.
Neist olulisim on, et riik peab kõiki oma kodanikke võrdselt kohtlema. «Kui riik tuleb kellelegi appi, siis peaks ka selge olema, mis on raskuste tekkimise objektiivsed ja millised subjektiivsed põhjused. Mil määral on olukord tingitud üldistest majandusraskustest ja kus on inimene ise endale ülemääraseid laenukohustusi võtnud.»

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele