• 02.01.09, 13:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rautakesko loob Valgamaal 30 uut töökohta

Eesti suurim ehitus- ja sisustuskaupluste kett K-rauta loob Valgamaal 30 uut töökohta avades kevadel firma esimese kaupluse Valgas.
K-rauta poodide operaatori Rautakesko AS kaubandusdirektori Toomas Tauki sõnul avas ettevõte konkursi 30 töötaja, uue poe juhataja ning teenindusjuhi leidmiseks
Detsembris nurgakivi saanud Rautakesko Valga ehitus- ja sisustuskaupade pood sisaldab kokku 4500 ruutmeetrit müügipinda. Hoone ehitus algas 2008. aasta septembris. Maja valmib märtsiks 2009. Hoone ehitaja on AS Tartu Ehitus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Viimased uudised

Saated
  • 10.04.26, 12:40
RKAS katsetab uudset hanget ja rajab uut trendi
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.
Uudised
  • 10.04.26, 12:01
Renoveerimiseks ei tule enam sobivamat või odavamat aega
Uudised
  • 10.04.26, 11:46
Oma Ehitaja asetas Liveni Peakorterile esimese nurgakivi
Uudised
  • 10.04.26, 11:39
EKEL sai uue juhatuse
Uudised
  • 10.04.26, 11:33
Galerii: vaata, milline näeb välja hetkel Tallina suurim ehitusplats
Ruumilise aktsendi loomine tuleb sellele linnaruumile vaid kasuks
Uudised
  • 10.04.26, 08:44
Praktiline juhend betoonitöödeks: kuidas vältida plastsest kahanemisest tingitud pragunemist
Uudised
  • 10.04.26, 07:21
Pärnus tegutsev metallitööstus maksis Rootsi omanikele 7,5 miljonit dividendi
Uudised
  • 09.04.26, 13:36
Uusarenduse hinda kujundab suures osas aeg ja arendaja erihuvi

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele