• 18.12.08, 12:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Bauhausi juht asub Tallinnasse tööle suvel 

Hilissügisel Bauhausi Tallinna kaubamaja direktoriks värvatud Priit Jamnes töötab kuni järgmise aasta suveni Bauhausi peakontoris Soomes. 
"Ta töötab praegu meie (Soomes – toim.) Vantaas asuvas peakontoris ning alustab Tallinnas töötamist nii pea, kui saabuvad esimesed tellimused Tallinnasse," seisis Euroopa ehitusmaterjalide müügihiiu Bauhausi Soome peakontori hilinenud vastuses Äripäeva järelepärimistele Priit Jamnese tööle asumise aja kohta.
Esimesi tellimusi Bauhausi Tallinnas asuvasse Kaubamajja võib ettevõtte kinnitusel oodata 2009. aasta suvel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele