• 17.12.08, 18:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko Ehitus ei nõustu esitatud pistisekahtlustusega

Täna, 17. detsembril esitas Kaitsepolitseiamet AS-ile Merko Ehitus kahtlustuse pistise andmises, teatas firma börsile.
Kui varem oli kahtlustus pistise andmises esitatud firma endise juhatuse liikme Tõnu Kortsu suhtes, siis nüüd on esitatud kahtlustus firma Merko Ehitus suhtes.
Vastavalt kahtlustusele kinkis AS Merko Ehitus juhatuse liige linnaametnikule raamatu ning reisitšeki maksumusega 25 000 krooni seitsme Tallinna linnas asuva kinnistu detailplaneeringu korraldamise eest. AS Merko Ehitus ei nõustu esitatud kahtlustusega.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.10.25, 09:50
ISOVER InsulSafe® Wall – nutikas ja töökindel soojustuslahendus
Puistevill on oma universaalsuse ja tõhususe tõttu kujunenud üheks populaarsemaks soojustuslahenduseks nii uusehitistes kui ka renoveerimisprojektides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele