Maanteeameti peadirektori asetäitja Märt Puust ütles vastuseks postimees.ee küsimusele Skansa EMV teedehituse turult lahkumise kohta, et see ei tohiks riigihangete hinda mõjutada.
«Keskmise suurusega teeremondihangetel osaleb täna tavaliselt vähemalt viis pakkujat ja ühe pakkuja lahkumine ei tohiks hindu oluliselt mõjutada,» lausus Puust.
Viimastel aastatel on pakkujaid tema sõnul pigem juurde tulnud kui vähemaks jäänud ja see on avaldanud positiivset mõju ka hindadele.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.