• 11.12.08, 11:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

1Partner püüab kinnisvarabüroosid üles osta

1Partner Kinnisvara kuulutas avalikult, et soovib osta kinnisvarabüroosid koos töötajatega.
„Näeme, et paljud kinnisvarabürood on kahjumis ja tõenäoliselt ei suuda nad üksi toime tulla. Samuti ei ole ka 2009 aastal olulisi paranemise märke loota,“ põhjendas 1Partner Kinnisvara tegevjuht Martin Vahter ehitusuudised.net-le oma tegevust.
Tema sõnul näeb 1Partner Kinnsivara näeb tänases turusituatsioonis võimalust laienemiseks. „Prognoosime, et reaalselt tegutsevaid kinnisvarabüroosid jääb oluliselt vähemaks. Arvuliselt kaob 2009 aasta kinnisvaraturult rohkem ettevõtteid kui 2008 aastal,“ märkis ta.
 Ta lisas, et nende jaoks ei oma ettevõtte suurus tähtsust,  sest  kõik kinni ostu-müügihinnas ja sõltub kaubast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

1Partner Kinnisvara on varemgi teinud firmadele ostu-müügipakkumisi, kuid seekord tehti seda avalikult.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele