Krimelte müüs 10 kuuga ligi miljardi eest ehitusvahtu

Vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja Krimelte kümne kuu konsolideeritud müügikäive kasvas aastaga 24,4 protsenti ja moodustas 927 miljonit krooni.

Krimelte tegevdirektori Alar Salumi sõnul on kasv toimunud tänu paranenud turupositsioonile Venemaal, Balkanimaades, Rumeenias ja Bulgaarias ning innovatiivse EasyGun ehitusvahu müügile.

„Vaatamata headele tulemustele käesoleval aastal, pöörame siiski kõrgendatud tähelepanu meie sihtturgudel toimuvale. Samuti ülemaailmse finants- ja majanduskriisi võimalikele arengutele ning oleme valmis olukorra muutustele kiirelt reageerima,“ nentis Salum.

Krimelte on Eesti päritolu Euroopa juhtiv vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja, mis ekspordib 95% toodangust rohkem kui 30 riiki. Ekspordigeograafia hõlmab teiste seas selliseid riike nagu Suurbritannia, Iirimaa, Norra, Rootsi, Soome, Rumeenia, Horvaatia, Hispaania, Saksamaa, Ukraina, Jaapan ja Venemaa. 2008. aastal on uute eksportturgudena lisandunud Tšehhi ja Slovakkia.

EasyGun Foam ehitusvaht on innovatiivse patenteeritud aplikaatoriga toode, mida saab paigaldada kaasasoleva EasyGun aplikaatoriga aga ka vahupüstoli abil. EasyGun ehitusvahule on iseloomulikud püstolivahtude omadused: täpne doseerimine, säästlikum vahu kasutamine (tulemuseks enam jooksvaid meetreid) ning parem vahu struktuur. EasyGun aplikaatori kasutamise korral on väljatulev vahu kogus tavaliste kõrs-aplikaatoriga vahtudega võrreldes oluliselt suurem, kuid hind on sarnane tavaliste kõrs-aplikaatoriga vahtude hinnale.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed