• 05.12.08, 09:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Türi vald müüs kortereid mõne tuhande krooniga

Türi vallavalitsus otsustas müüa kolm Arkma ja Villevere külas asuvat korterit hinnaga 3000-4500 krooniga.
Arkma küla 41,7ruutmeetrisest korterist sai vallavalitsus 4500, Villevere küla 76,2ruutmeetrisest korterist 3000 ja 76,5ruutmeetrisest korterist 3200 krooni, kirjutas Järva Teataja.
Türi vallavalitsuse varade arvestuse spetsialist Signe Tõõtsu tunnistas, et kõik kolm korterit on seisnud tühjalt aastaid ja kõrgema hinnaga pole õnnestunud neile omanikku leida. «Need korterid on hästi halvas seisus,» põhjendas ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.02.26, 11:21
Arendaja leidis finantspartneri, kellega on jõudnud neljanda projektini
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele