BPE Kinnisvaraekspert juhatuse esimees Tambet Tiits ütles, et ei kavatse sarnaselt Arco Varaga Leedus ning Lätis kinnisvara vahendustegevust kokku tõmmata.
„Eks ülisuured peavadki ennast kokku tõmbama,“ kommenteeris Tiits uudist, et Arco Vara lõpetab täielikult Leedus maaklertegevuse pakkumise.
Tema sõnul on neil maaklereid tööl nii maaklerlepingu kui ka põhipalgaga ning viimaste hulka sarnaselt Arco Varale vähendada ei plaanita.
Vahendusteenuse turuolukorra kohta üldiselt ütles Tiits, et Baltikumi turg on üks tervik ning tuleb elada turu järgi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC
Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.