Laupäeval korraldatakse Uuesalu elamurajoonis kell 12.00 kliendipäev - kuidas leida termomõõdistamisega maja soojalekkeid, muuta hoone soojapidavamaks.
Teemaks on ka see, kuidas seadistada gaasikatelt ja küttesüsteemi selliselt, et oleks võimalik küttekuludelt säästa.
Uuesalu elamurajooni haldusjuhi Toomas Metsaotsa sõnul on üha suurenevad küttekulud pannud kõikjal majaomanikke senisest rohkem pöörama tähelepanu kütteliigi valikule, kuid küttekulude suurus ei sõltu üksnes sellest.
Eramute energiasäästu võimalusi tutvustavad esindajad firmadest Finestum, Paroc ja Danfoss. Neist viimane esitleb näidismajja paigaldatud juhtmevaba vesipõrandakütte reguleerimissüsteemi, mis võimaldab seadistada iga ruumi siseõhu temperatuuri eraldi, misläbi saavutatakse põrandaküttesüsteemi optimaalseim seadistus ja energiasääst.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.