Lasnamäele ehitatakse spordikompleks

Tallinna linnavalitsus kavatseb kehtestada K. Kärberi tn 9 kinnistu detailplaneeringu, mis annab võimaluse rajada Lasnamäe linnaosas asuvale 5,2 ha suurusele alale spordikompleks.

Abilinnapea Taavi Aasa sõnul on rajatavasse kompleksi kavandatud spordihoone ja ujula, planeeringu järgselt rekonstrueeritakse Kuristiku Gümnaasiumi staadion.

„Mustakivi asumis puuduvad sportimisvõimalused ning sellepärast on spordihoone ehitamine ja koolistaadioni rekonstrueerimine elanike elukvaliteedi tõstmise seisukohalt äärmiselt vajalik,“ ütles abilinnapea Taavi Aas.

Spordihoonesse tuleb pallimängude ja võimlemise saal, kuue 25 m pikkuse rajaga ujula, lastebassein, aeroobika- või jõusaal ning abiruumid. Spordisaali on kavandatud teisaldatav tribüün.

Detailplaneeringu koostamise algatamist taotles Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. K. Kärberi tn 9 kinnistu maakasutuse sihtotstarve on sotsiaalmaa, kinnistu on Tallinna linna omandis ja Tallinna Haridusameti valitsemisel. Kinnistul asub Kuristiku Gümnaasium ja staadion.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed