Arco Vara alandas nädala eest Kodukolde korterite hindu alla miljoni krooni ning selle tulemusel broneeti 20 korterit.
“Nädalaga 20 korteri broneerimine on tänases turusituatsioonis väga hea tulemus, reaalsetest müükidest saame rääkida, kui kliendid on saanud vastused finantseerimisvõimaluste kohta,” lisas Arco Vara arendusdivisjoni juht Veiko Taevere.
Kodukolde asub Pelgulinnas. Atesteeritud maakler Kaie-Liina Blande ütles kampaania alguses, et nii odava hinna ning hea asukohaga kortereid ei ole müüdud viimased viis aastat.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.