Tartu lõpetas lisavalgustuse paigaldamise viimastele sel aastal plaanis olnud ülekäiguradadele.
Viimastel kuudel said lisavalgustuse seitse ülekäigurada – Jaama Kadaka ristmikul, Jaama Rõõmu tee ristmikul, Jaama Nõlvaku ristmikul, kaks ülekäiku Nõlvaku tänaval, Mõisavahe tänaval jalakäijate kiire juures ja Kalda teel.
Seitsme ülekäiguraja lisavalgustuse väljaehitamine läks linnale maksma 122 388 krooni. Kokku on käesoleval aastal ehitatud 25 ülekäigurajale lisavalgustust poole miljoni krooni eest.
„Praeguseks on lisavalgustuse saanud kõik koolide ja lasteaedade lähistel olevad ülekäigurajad. Viimase kolme aasta jooksul on valgemaks saanud üle 60 ülekäigukoha. Töö jätkub ja kindlad kohustused on linn endale selles osas võtnud ka ühinedes üle-euroopalise liikumisega Road Safety Chart, mis on suunatud liiklusõnnetuste vähendamisele Euroopa Liidu riikides,“ kommenteeris abilinnapea Margus Hanson.
Hansoni sõnul on ka tuleva aasta eelarvesse kavandatud vahendid lisavalgustuse rajamiseks umbes paarikümnele ülekäigurajale.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele