Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Pärnu haiglasse korterid ning surnukuuri äripind
Pärnus Sillutise 6 endise haiglahoone kinnistu ostnud Kivimäe Puhkekodu kavatseb haigla palatid ümber ehitada korteriteks ja hakata surnukuuris äri ajama.
Kivimäe Puhkekodu ostis Pärnu haiglalt Sillutise 6 kinnistu 2005. aasta lõpus 27,12 miljoni krooni eest. Algul rääkisid uued omanikud kavatsusest endisesse haiglasse eakate hooldekodu rajada, ent linnavalitsusse esitati korterelamute kava, kirjutas Pärnu Postimees.
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.