Merko tegi kolmele kinnisvaraprojektile allahindluskampaania, kus hinnad on 30-40 protsenti odavamad - 2toaliste korterite hind läheneb juba 1 miljonile kroonile.
Kõige suurem allahindlus on Sõpruse pst 29, kus langetati hindu 40 protsenti. 2toalise korteri saab nüüd ca 1,2 mln krooniga ning 3toalise ca 1,4 mln krooni eest. Ruutmeetri hinnaks teeb see ca 23 000 krooni. Buumi kõrghetkel s.o 2007 aasta alguses maksid vana paneelmaja korteri ruutmeeter sama palju.
Pärnu mnt 129c langesid hinnad 32 protsenti ning Kännu-Räägu elamupiirkonnas 31 protsenti.
Seotud lood
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.