• 29.10.08, 11:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kangro tahab Paidesse nelja kuninga monumendi püsti panna

Skulptor Tauno Kangro tahab ehitada Paidesse nelja kuninga monumendi, mille kavandid on juba valmis ja praegu Paide raekojas kõigile vaadata.
Tauno Kangro selgitas, et juba üliõpilasena küpses tal peas plaan teha kuju eestlaste neljast kuningast, kes Paides hukati, kirjutab Järva Teataja.
Kujuril on valmis ka kaks kavandit, millega saab linna raekojas tutvuda.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele