Groosi kinnisvara müüb kortermajade arendusprojekti Laagris, Pääsküla jõe ääres 60 miljoni krooni eest.
Peamaakler Tarvo Tamme sõnutsi on arendusprojektis valmis kommunikatsioonid, teed ning tänavavalgustus, ent ehitust ei ole alustatud. Plaani järgi saab ehitada 8 kortermaja, igas majas 44 korterit.
"Turu olukord on selline, ükski arendaja praegu pihta hakata ei taha," selgitas Tamme, miks nad poolikut projekti müüvad. Tema sõnul on projektil 3-4 huvilist siiski olnud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehitusobjektidele mõõteseadmete paigaldamine ja monitooring on tänapäeval lahutamatu osa nii ehitus- kui ka taristuprojektidest. Selle abil jälgitakse konstruktsioonide liikumist, pinnase vajumist, keskkonnamõju ning kontrollmeetmete toimivust. Isegi väiksemad projektid võivad tekitada märkimisväärses koguses andmeid, mis pärinevad erinevatest mõõteseadmetest ja on esitatud eri vormingutes.