• 22.10.08, 10:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lõunakeskus toob mitmed hiigelpoed Liivimaale

Eile linnalt ehitusloa saanud Lõunakeskuse järjekordses juurdeehitises plaanivad mitmed poed avada oma Lõuna-Eesti suurimad esindused. 
Aasta pärast valmiv uus maja on pea sama suur kui praegune ja see ei jää keskuse viimaseks laienduseks.
Lõunakeskuse juhatuse liige Jaan Lott rääkis, et keskus ongi hea just nendele kettidele, kes ei taha teha poekest igasse Lõuna-Eesti linna, vaid saavad teha ühe suure poe kogu regiooni jaoks, kirjutas postimees.ee. "See ongi meie äriidee nurgakivi," lisas Lott.
Praeguses keskuses on kokku 27 000 ruutmeetrit pinda, uuel majal on ehitusalune pind 25 000 ruutmeetrit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele